بازدید : 33 20 مهر 1396 10:20 شماره :53144

هدف سامانه سامط،خدمت رسانی بهترباتسریع درزمان پاسخگویی ونظارت بردقت پاسخگویی است

معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی استان گلستان در هم اندیشی و کارگاه آموزشی سامانه سامط استان گلستان هدف از راه اندازی این سامانه را خدمت رسانی بهتر، تسریع در زمان پاسخگویی به سئوالات مردمی و نظارت بر دقت پاسخگویی عنوان نمود.

این برنامه با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید در ساعت هشت صبح روز چهارشنبه مورخه 19مهرماه سال جاری در محل سالن شهید مطهری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با حضور معاون حفاظت و امور اراضی ، رئیس اداره ممیزی و کارشناسان این اداره همچنین نائب رئیس انجمن دفاتر پیشخوان آغاز شد که در آغاز رئیس اداره ممیزی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان طی سخنانی اقدام به طرح موضوع نمودند ، سپس معاون حفاظت و امور اراضی طی سخنانی اجرایی کردن سامانه سامط را یک وظیفه و تکلیف ملی بیان نموده ، کلیدی ترین بخش این سامانه را عدم نیاز حضوری مردم به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری جهت پاسخ به سئوالاتشان بیان نمودند.

آقای مهندس مصطفی لو در ادامه به معرفی سامانه پرداخته و گفتند: این نرم افزار تحت وب بوده ، ضریب امنیتی ، ایمنی و دقت بالایی دارد.

ایشان در ادامه سه بخشی که در این پایگاه کارمیکنند را بدین شرح معرفی نمودند: 1- دفاتر پیشخوان که وظیفه ثبت اطلاعات را به عهده دارند 2- اداره منابع طبیعی شهرستان که وظیفه اجرایی را به عهده دارند 3- سطح ستاد که وظیفه نظارت را به عهده دارند

در ادامه آقای شکور زاده نائب رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان ، پیرامون موضوع هم اندیشی ، کارگاه آموزشی برگزار کردند که همراه با پرسش و پاسخ حضار بود
 
 
 
 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :